2025. 11. 18. 22:03
Egy Dániel nevű, 22 éves fiatal férfi Magyar Péter jánoshalmai országjáró fórumán azt állította, azért rúgták ki a Külgazdasági és Külügyminisztériumból, mert rajta volt a kiszivárgott tiszás listán, írja a 444.hu. A férfi a fórumon a fórumon azt mondta, tavaly ősz óta gyakornokként dolgozott a KKM kétoldalú kapcsolatokért felelős államtitkárságán. Október 17-én azonban behívatta az államtitkár, majd arra hivatkozva, hogy kikerültek az adatai az internetre, kirúgta.
A férfi szerint nem a munkájával volt baj, még fizetésemelést is kapott. A 444 megkereste Dánielt, aki azt mondta, Illés Boglárka a nemzetbiztonságra hivatkozva azt mondta neki, azért rúgják ki, mert az adatai kiszivárogtak „egy olyan applikációban, amit tudjuk, kik fejlesztettek”.
A fórum után Magyar Péter felajánlotta Dánielnek, hogy három hónapig a személyes gyakornokaként dolgozhat az Európai Parlamentben. Dániel elfogadta az ajánlatot.
Trump a riporternőnek: Csend legyen, malacka! Kibújt a szög a zsákból, pepihúsként összevagdosott, virtigli brüsszelita arcok Az ír Lidl is Szoboszlain gúnyolódik, begőzöltek a magyarok Borbély Alexandra: Elváltam volna, ha egy gyerek van, mert tuti, csak én lettem volna vele… mert a férfiaknak mindig dolguk van, mindig sokkal fontosabb, mint a nőké




