2025. 12. 17. 13:51
Járványügyi megelőző intézkedésként látogatási korlátozásokat vezetnek be csütörtöktől a Zala Vármegyei Szent Rafael Kórházban – közölte az intézmény szerdán a közösségi oldalán.
Mint írták, látogatási időben egy beteghez egyidejűleg maximum két látogató érkezhet, ők is legfeljebb 15 percig tartózkodhatnak bent.
Látogató csak egészséges, fertőzéses tünetektől mentes személy lehet.
A közlemény arra is kitér, hogy a zalaegerszegi kórházban ajánlott az orr-szájmaszk használata.
Kedden írtunk róla, hogy három magyar idősotthonban tört ki egyszerre enterális járvány.


Döbbenetes csalással nullázták le 24 millió forintját egy szekszárdi nőnek „Rohadékok vagytok!” – Molnár Viktor csak jófejségből licitált, végül övé lett a bugyiszínű lámpa Nem megy börtönbe a dunavecsei igazgató, aki sorozatosan erőszakoskodott a gyerekekkel „Szerettem a gyerekek között lenni, úgy éreztem, hogy tudok nekik adni” – megszólalt a Szőlő utcai intézet volt vezetője, aki asztalba verte egy fiú fejét




