2025. 12. 18. 18:55
Majka nemrég a Facebook-oldalán tudatta követőivel, hogy tegnap este komoly hibát vétett: italozás után ült autóba. Egy rendőri igazoltatásba is belefutott, ami miatt szerencsésnek érzi magát.
Egy címeres ökör vagyok. Az idei nehéz és pörgős év végén, egy koccintás után tegnap este későn indultam haza kocsival. Nem éreztem magam becsípve se. Inkább szerencsé(m)re néhány száz méter után a rendőrök igazoltattak, mielőtt bármi történhetett volna. Mérhetetlenül sajnálom, a következményeket vállalom. Sajnálom, nincs rá mentség!
– zárta sorait a rapper.


Egy 85 éves német nyugdíjas csapdát állított a telefonos csalónak, aki milliókkal akarta lehúzni Hadházy: Fegyverüzletet titkolt a kormány, ajándékba adtunk Szerbiának 66 harckocsit Juhász Péter: A Debreceni Javítóintézet igazgatójának is le kell mondania Zavarja az anyát, aki 13 évesen esett teherbe, hogy tininek nézik a gyereke tanárai




