2025. 11. 21. 13:53
A Momentum képviselője nem sokat finomított véleményén azóta, hogy felfüggesztették mentelmi jogát.
Stummer János arra utalt vissza a közösségi oldalán, miként reagált, amikor az Országgyűlés kormánypárti többsége felfüggesztette mentelmi jogát. Most ezt írta:
KAPJÁTOK BE, TOVÁBBRA IS!
A képviselő jelezte: indulnak az eljárások ellene, megkapta az első behívókat. Stummer János mentelmi jogának felfüggesztését a legfőbb ügyész indítványozta több tavaszi ellenzéki demonstráción elkövetett különböző szabálysértések miatt: füstgyertyázás, közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése, gyülekezési joggal való visszaélés gyanúja miatt.
Most jelezte: január 27-én rögtön két tárgyalása is lesz a Pesti Központi Kerületi Bíróságon közlekedési szabálysértés miatt. Azt gondolja: a hídfoglalások szervezése lesz a téma, de számára semmilyen módon nem derült ki, hogy pontosan mikor követte el a szabálysértést.
Aztán jött még két levél az 5. kerületi rendőrkapitányságról is, ők összesen 279 500 forint bírságot szabtak ki rám robbanóanyaggal való visszaélés miatt, mehetek majd oda is kihallgatásra.
Stummer János jóelőre jelezte: nem fizet, ledolgozza közmunkán, és büszkén fogja viselni a műszak alatt a megkülönböztető mellényt. Majd ráírja filctollal, amit a képviselőknek is üzent: Kapjátok be!
Click here to preview your posts with PRO themes ››
Akkor egyébként az elnöklő Latorcai János (KDNP) azt mondta, hogy a képviselő felszólalása méltatlan volt mindenkihez, ne csodálkozzon, ha folytatása lesz az ügynek.
Miss Universe 2025: Miss Mexikó lett a világ legszebb nője, akit a verseny egyik szervezője korábban lehülyézett Házasság első látásra: Sanya végső döntése sokkolta Ritát Lesöpörték a magyar javaslatot Brüsszelben Publicus: Novemberben ismét nőtt a Tisza előnye




