Saturday, June 6, 2026
KezdőlapKULTÚRASzünetre mennek Balázsék

Szünetre mennek Balázsék

Közzétéve:

2025. 04. 19. 09:40

Sebestyén Balázs, Rákóczi Feri és Ráskó Eszter a csütörtöki adásban bejelentették: két hétre szabadságra mennek, addig szünetel a Balázsék.

Azelőtt ilyen hosszú szünetre sosem köszöntek el a rádiósok a hallgatóktól, így sokakat meglephetett a hír – írja a Blikk. A lap azt is kiemeli, hogy Sebestyén Balázs korábban többször is említette, hogy hívták szerepelni az Árulók című műsorba, de a csatorna nem tudta elengedni a két hetes forgatásra. A találgatások szerint előfordulhat, hogy sikerült meggyőzni a Rádió1-et, és ezúttal részt vesz majd a műsorban.

A bejelentés azért is különös, mert általában beavatják a hallgatókat, hogy mi miatt nem jelentkeznek be reggelente, most viszont nem indokolták részletesebben a döntést.

A szünetet az alábbi adásban jelentették be:

A műsor legutóbb azzal került be a hírekbe, hogy több százezres büntetést kapott, amiért a műsorvezetők a cukorbetegeken poénkodtak – az NMHH szerint a cukorbetegséggel élők emberi méltóságát sértve.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

Szünetre mennek Balázsék

Szünetre mennek Balázsék

Rejtett kamerákkal leplezte le hűtlen férjét a kínai nő, beperelte a szerető 150 ezer forint alatt keres okostelefont? Kipróbáltunk öt lehetséges jelöltet Tilos a pornó és rejtegetik a dohányosokat: Dél-Korea tele van furcsaságokkal Lincselés Ecuadorban: elevenen elégettek egy brit férfit, miután agyonlőtt egy helyi lakost

ÚJ AZ OLDALON

Több ilyen