Saturday, June 6, 2026
KezdőlapVÉLEMÉNYBangó Margit újra a gyilkos kórral küzd, megszólaltak az állapotáról

Bangó Margit újra a gyilkos kórral küzd, megszólaltak az állapotáról

Közzétéve:

2026. 02. 03. 19:09

Bangó Margit egészségi állapotáról közölt riportot a Tények Plusz. Az énekesnő unokája, Tina szólalt meg nagymamája állapotáról a tévéműsorban.

Jelen pillanatban kórházban kezelik, hosszú hónapok óta kórházban van kisebb-nagyobb megszakításokkal. A kórházban nem Margitka a neve, nem művésznő, hanem úgy hívják: a harcos

Hozzátette:

Nagyon szeret mindenkit, kitart a végsőkig. Jó úton haladunk, elindult a gyógyulás folyamatán. Tartsák az emberek tiszteletben, hogy minden erejével a gyógyulásra kell koncentrálnia. Jó állapotban van, nem szorul ellátásra. Nem magatehetetlen, jön-megy, észnél van, de kemény harcot vív az egészségéért. A legfontosabb, hogy rajta van a gyógyuláson, hisszük, hogy győztes lesz az út.

– fogalmazott Tina.

Bangó Margit többször is meg kellett küzdjön a rákkal, mindannyiszor sikerült is neki.

A volt Fidesz-szóvivő összekeverte, ki a kormányoldal jelöltje Egerben, ami beindította a találgatásokat „Úgy látszik, mindenkit hülyének néz Fekete Dávid és a Győr-Szol”  Ukrán ellenfele előbb keményen kiosztotta, majd le is győzte Bondár Annát Magyar Péter: lefejezéssel fenyegetett a fideszes képviselőjelölt bajóti embere

Click here to preview your posts with PRO themes ››

ÚJ AZ OLDALON

Több ilyen